Specialist salarizare SAP + administrare personal

Location
Bucharest (City) (RO) - S6
Posted
20 Dec 2017
Closes
20 Jan 2018
Ref
Job category
Payroll
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Travel
None

Responsabilitati

  • Derularea proceselor care asigura resursele umane necesare realizarii si mentinerii obiectivelor companiei
  • Politica de salarizare
  • Recrutare si angajare
  • Administrare personal
  • Evaluare/ promovare/ plan de cariera
  • Instruire
  • Supravegherea respectarii legislatiei referitoare la forta de munca, angajari si administrarea personalului
  • Activitǎţi de reprezentare
  • Se subordonează Directorului Calitate si Organizare

Cerinte

  • Obligatoriu SAP HR
  • Obligatoriu Limba engleza – nivel mediu spre avansat
  • Experienţa pe post / în domeniu: 5 ani
  • SINTACT
  • Studii superioare economice;
  • Certificat Manager Resurse Umane
  • Abilităţi de lucru pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), e-mail, Internet
  • Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii
  • Abilitati de organizare, planificare si comunicare
  • Rigurozitate si atentie la detalii
  • Orientare catre rezultate si respectarea termenelor
  • Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa
  • Cunostinte detaliate referitoare la metodologiile si practicile de resurse umane
  • Abilitate de a stabili si mentine relatii corespunzatoare de lucru cu toate nivelele organizationale